H179IT01 V1

| Panel Model | H179IT01 V1 |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena H179IT01 V1 | Požiadajte o cenu a čas |
| rezolúcia | 128(RGB)×160 |
| Formát pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Oblasť zobrazenia | 28.416(W)×35.52(H) mm |
| Otvorenie obruby | - |
| Veľkosť obrysu | 34.3(W)×48.7(H) mm |
| povrch | Hard coating (3H) |
| jas | 200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 400:1 (Typ.) (TM) 30:1 (Typ.) (RF) |
| Pozorovací uhol | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) |
| Režim zobrazenia | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Najlepšie zobrazenie na | 6 o'clock |
| Doba odozvy | - |
| Farby zobrazenia | 65K/262K |
| Typ svietidla | 2S1P WLED , Without Driver |
| kmitočet | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Hmotnosť panelu | 5.50g |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AUO H179IT01 V1.
AUO H179IT01 V1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO H179IT01 V1 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO H179IT01 V1 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO H179IT01 V1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AUO H179IT01 V1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO H179IT01 V1 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO H179IT01 V1 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO H179IT01 V1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "H179IT01 V1"
- AUO H179IT01 V1
- Datasheet H179IT01 V1
- Obrázok H179IT01 V1
- Cena H179IT01 V1
- Distribútor H179IT01 V1

